• info@lastemisjon.ee
  • +372 5665 3521

Aita nukuteater ratastele

 

Toeta siit makselingi kaudu:

10€    25€    50€    100€    Muu


Kuula Pereraadio intervjuud Lembe Levoga 


Hea sõber lähemalt ja kaugemalt!

Kes me oleme?

Oleme Eesti Lastemisjoni kristlik nukuteater „Talleke“, kes viib kristlikku olemist, teadmist ja kultuuri paljudesse koolidesse, lasteaedadesse, kirikutesse püüdes muuta kõige väiksemate südamed rõõmsaks.

Meie trupp koosneb üle Tallinna ja Harjumaa erinevatesse kogudustesse kuuluvatest kristlastest, kes aitavad kaasa vabatahtlike nukunäitlejatena ja on vajadusel ka nukumeistrid, dekoraatorid ja autojuhid.

Kellele me teeme nukuteatrit?

Oleme kaheteist aasta jooksul andnud etendusi paljudele särasilmsetele lastele ja peredele. Meil on kuus erinevat piibliteemalist etendust. Me armastame Jumalat ning tahame sõnumit Temast nende etenduste kaudu paljude vaatajateni viia.

Mis mure meil on?

Meil oli vahva buss, millegi käisime etendusi tegemas, aga see jäi vanaks ning me ei saa seda enam kasutada.
Sellega seoses otsime võimalust soetada uus liikumisvahend, millega saaksime üle Eesti ringi vurada ja taas lastele etendusi mängida.  Dekoratsioonid kahjuks tavalisse autosse ei mahu ja näitlejail endil bussi pole.

Vajame nukuteatri sõitudeks bussi ning selle soetamiseks püüame koguda 12 000 eurot.

Mis me selle heaks ise teinud oleme? 

Oleme ise juba alustanud raha kogumist ja saanud kokku 8373 eurot. Mitmed meist on teinud püsikorralduse ja jupikaupa püüame raha ka ise kogu aeg juurde lisada. 


Kui see teema sind kõnetas ja tahaksid ka oma õlga alla panna, siis ootame sinu annetusi Eesti Lastemisjoni kontole nr EE302200001120083485 (Swedbank) selgitus “Annetus nukuteatri bussi ostmiseks“.


Kui sa tead, kedagi, kellele meie kiri edasi saata, siis oleme sulle selle eest tänulikud.

Jätame meelde kõik annetajad ja kui ühel päeval oleme saanud bussi ära osta, loosime kõikide toetajate vahel välja ühe etenduse, millega tuleme teile tasuta sobivuse ja soovi korral külla.


Toeta meie tööd

Kõik lastetundide lehel olevad ideed on tasuta allalaetavad.

Samas nõuab sellise töö tegemine tegijatelt aega ning on seotud mitmete kulutustega.

Kui sa oled siit leidnud midagi, mis on sinu kaudu lastele õnnistuseks olnud ja leiad, et selline töö peaks jätkuma, on sul võimalus selle töö toetuseks oma panus anda.

Eesti Lastemisjon MTÜ
A/a: EE302200001120083485, Swedbank