• info@lastemisjon.ee
  • +372 5665 3521

Andesta ja unusta

Print Friendly, PDF & Email

appleandsaltAndestamine on magusam kui miljon kartukrõpsu, küpsist või õuna.

TEEMAD: Andestamine
TARVIKUD: 

  • Õun
  • Sool
  • Kauss puhta veega

KESTUS: Umbes 7 minutit

TEGEVUS:
Soolaga õuna maitse rikkumine – liiga palju soola rikub õuna.

SÕNUM:
(Näita lastele õuna.) Õun on üks väga maitsev puuvili, mille Jumal on meile nautimiseks andnud. Seda on hea süüa ja seda on ka ilus vaadata. Õuna on kasutatud paljude maitsvate toitude/jookide valmistamiseks: õunamahl, õunalimonaad, õunamoos jne.

Kas õun võiks maitseda hästi ka siis, kui sellele soola peale riputada? Mitta palju, ainult natukene? (Raputa õunale heldelt soola peale.)

Sool muudab selle maitsva õuna väga vastikuks. Väkk!

Meie süda võib natuke sellele õunale sarnaneda. Jumal soovib, et me naudiksime magusaid õunu ja samamoodi soovib Ta, et meil oleks armastav süda. Kui meie südames on andestamatus, muudab see meie südame vihaseks, kibedaks ja vihkavaks. Meie süda sarnaneb siis sellele mõrudale õunale.

Me soovime, et kui me kelleltki andeks palume, siis nad ka annavad meile andeks. Samamoodi tuleb meil andeks anda, kui keegi seda meilt palub. Me saame andestamiseks paluda abi Jumalalt. Nii nagu me saame sellelt õunalt selle soola veega maha pesta. (Pese õun vees puhtaks.)

Jumal saab pesta ära need asjad, mis takistavad meil andeks andmast. Jumal annab meile andeks nii nagu meie teistele andeks anname.


Copyright 2014 Kids Sunday School Place, Inc.
Used by permission www.kidssundayschool.com
Tõlge: Eesti Lastemisjon


Toeta meie tööd

Kõik lastetundide lehel olevad ideed on tasuta allalaetavad.

Samas nõuab sellise töö tegemine tegijatelt aega ning on seotud mitmete kulutustega.

Kui sa oled siit leidnud midagi, mis on sinu kaudu lastele õnnistuseks olnud ja leiad, et selline töö peaks jätkuma, on sul võimalus selle töö toetuseks oma panus anda.

Eesti Lastemisjon MTÜ
A/a: EE302200001120083485, Swedbank

Nukuteater

There are no events.