• info@lastemisjon.ee
  • +372 5665 3521

Päästenöör

Print Friendly, PDF & Email

valley“Ka kui ma kõnniksin pimedas orus, ei karda ma kurja, sest sina oled minuga.” (Ps 23:4)

TEEMAD: Julgustamine, usk, sihikindlus
VAJALIK: 

  • Taskulamp
  • Nöör (5-7m)
  • Täiskasvanud abiline

KESTUS:  Umbes 10 minutit

TEGEVUS:
Veendu, et nöör oleks piisava pikkusega, et iga laps saaks hoida nöörist kinni ning lapsed ei peaks liiga tihedalt koos olema. Aseta nöör sirge joonena põrandale. Lase lastel seista ühele poole nööri ühte kolonni parema küljega nööri poole. Üks abiline läheb rivi lõppu, et aidata korda hoida. Kui kõik on kohal, lase igal lapsel parem käsi välja sirutada ja nöör kätte võtta. Õpetaja hoiab nööri algust enda käes ja juhib selliselt lasterivi mööda klassiruumi.

SÕNUM:
Täna kujutame ette, et uurime koos ühte pikka ja pimedat koobast. Kuna sellel koopal on palju käike ja keerde, peame me selles koopas liikudes olema äärmiselt ettevaatlikud. Selles koopas võib lennata ringi nahkhiiri või varitseda metsikuid loomi, seega tuleb meil olla ettevaatlikud ja mis iganes ka juhtub, ei tohi te nöörist lahti lasta! Kuna minul on taskulamp, liigun mina kõige ees, et näeksime kuhu minna. (Kustuta tuled ja pane taskulamp põlema.)

(Hakka koos lasteriviga aeglaselt mööda ruumi liikuma ning aeg-ajalt peatu äkitselt, et juhtida laste tähelepanu erinevatele ohtudele.) Ettevaatust! Siin on väga sügav auk. Tähelepanu! Nahkhiired ripuvad meil pea kohal. (Kõndige mõned minutid mööda ruumi ringi püüdes hoiduda erinevatest ohtudest, kuni jõuate õnnelikult teekonna lõppu.) Super! Me saime sellega hakkama! Me käisime selle koopa läbi ja meist ei läinud keegi kaduma! (Õnnitle lapsi, pane tuled põlema ja lase neil oma kohale istuda.)


Copyright 2014 Kids Sunday School Place, Inc.
Used by permission www.kidssundayschool.com
Tõlge: Eesti Lastemisjon


Toeta meie tööd

Kõik lastetundide lehel olevad ideed on tasuta allalaetavad.

Samas nõuab sellise töö tegemine tegijatelt aega ning on seotud mitmete kulutustega.

Kui sa oled siit leidnud midagi, mis on sinu kaudu lastele õnnistuseks olnud ja leiad, et selline töö peaks jätkuma, on sul võimalus selle töö toetuseks oma panus anda.

Eesti Lastemisjon MTÜ
A/a: EE302200001120083485, Swedbank

Nukuteater

There are no events.