• info@lastemisjon.ee
  • +372 5665 3521

Kannatlikkuse rivi

Print Friendly, PDF & Email

Mäng, mis nõuab natuke oskuseid ja palju kannatlikkust.kidsinline

TEEMAD: Koostöö, kannatlikkus

TARVIKUD: Maalriteip

KESTUS: Umbes 15 minutit

ETTEVALMISTUS:
Enne tundi märgi maalriteibiga maha sirge joon (u 5-6m pikk või nii pikk, et iga lapse jaoks oleks sellel seismiseks ruumi.)

MÄNGU JUHIS:
Rivista lapsed kõrvuti joonele näoga ühes suunas ja mõlemad jalad joone peal. Vali rivi ühes servas seisev laps rivi peaks. Sinu märguande peale peab see laps liikuma mööda joont kõigist lastest mööda rivi teise serva ja jääma sinna nägu teisele poole seisma. Seejärel hakkab samamoodi liikuma laps number kaks, kes möödub ka esimesest lapsest ja jääb rivi lõppu seisma. Mängu lõpus peaks rivi olema samas järjekorras nagu alguses, kuid näoga teises suunas.

Konks on selles, et igal lapsel, kes liigub mööda rivi, peab joone peal olema korraga vähemalt üks jalg ja rivis seisvatel lastel peavad mõlemad jalad joone peal olema. Lase lastel koos leida selle ülesande täitmiseks sobiv lahendus. See on täiesti võimalik, kuid nõuab koostööd ja kannatlikkust. Lapsed peavad tasakaalu säilitamiseks üksteisest kinni hoidma või üksteist toetama. Üks võimalus on hoida kätest kinni ja iga laps kallutab ennast siis taha, kui teine temast möödub.

KOKKUVÕTE:
Oma elus kohtume me paljude raskustega, mis nõuavad meilt kannatlikkust ja püsivust. Kuid meil on abimees, kes aitab meid siis kui meil kannatlikkust on vaja. See abimees on Jeesus. Paulus ütleb 2. Tessalooniklastele 3:5: “Issand aga suunaku teie südamed Jumala armastuse ja Kristuse kannatlikkuse poole! ”


Copyright 2014 Kids Sunday School Place, Inc.
Used by permission www.kidssundayschool.com
Tõlge: Eesti Lastemisjon


Toeta meie tööd

Kõik lastetundide lehel olevad ideed on tasuta allalaetavad.

Samas nõuab sellise töö tegemine tegijatelt aega ning on seotud mitmete kulutustega.

Kui sa oled siit leidnud midagi, mis on sinu kaudu lastele õnnistuseks olnud ja leiad, et selline töö peaks jätkuma, on sul võimalus selle töö toetuseks oma panus anda.

Eesti Lastemisjon MTÜ
A/a: EE302200001120083485, Swedbank

Nukuteater

There are no events.