• info@lastemisjon.ee
  • +372 5665 3521

Päikesekiir ja lasteleht

  • -

Päikesekiir ja lasteleht

Selle aasta algusest alates otsustasid lasteleht.ee ja lasteajakiri Päikesekiir edasist teed koos jätkata.

Kristlik veebileht Lasteleht.ee sai alguse juba kuus-seitse aastat tagasi, mil Lastemisjon seda tegema hakkas. Lisaks toredatele piiblilugudele ja nuputamistele, on juba kuus aastat jõulude ajal ka  jõulukalender lapsi rõõmustanud.

Kuna lasteajakiri Päikesekiir soovib lasteni jõuda ka interneti kaudu, tuli mõte jõud ühendada ühiseks Päikesekiire lasteleheks, mida teostab endiselt Lastemisjon, kuid sisuga täidavad Lastemisjon ja Päikesekiir koos. Aprillist alates on lasteleht oma välimust uuendanud ja sisu täieneb samuti pidevalt.

Loodame ühiselt ka edaspidi pakkuda lastele võimalust internetis hea kristliku sisuga veebilehel olla ning piiblilugude ja muude sõnumite kaudu Jumalat ning Tema Lugu paremini tundma õppida.

Kui tunned, et tahaksid ja saaksid selle lehe tegemise juures millegagi kaasas olla, siis võta meiega kindlasti ühendust (ylle@lastemisjon.ee).


Toeta meie tööd

Kõik lastetundide lehel olevad ideed on tasuta allalaetavad.

Samas nõuab sellise töö tegemine tegijatelt aega ning on seotud mitmete kulutustega.

Kui sa oled siit leidnud midagi, mis on sinu kaudu lastele õnnistuseks olnud ja leiad, et selline töö peaks jätkuma, on sul võimalus selle töö toetuseks oma panus anda.

Eesti Lastemisjon MTÜ
A/a: EE302200001120083485, Swedbank

Nukuteater

There are no events.