• info@lastemisjon.ee
  • +372 5665 3521

Toeta nukuteatri tööd

 

 

Toeta siit makselingi kaudu:

10€    25€    50€    100€    Muu


Kuula Pereraadio intervjuud Lembe Levoga 


Hea sõber lähemalt ja kaugemalt!

Kes me oleme?

Oleme Eesti Lastemisjoni kristlik nukuteater „Talleke“, kes viib kristlikku olemist, teadmist ja kultuuri paljudesse koolidesse, lasteaedadesse, kirikutesse püüdes muuta kõige väiksemate südamed rõõmsaks.

Meie trupp koosneb üle Tallinna ja Harjumaa erinevatesse kogudustesse kuuluvatest kristlastest, kes aitavad kaasa vabatahtlike nukunäitlejatena ja on vajadusel ka nukumeistrid, dekoraatorid ja autojuhid.

Kellele me teeme nukuteatrit?

Oleme kaheteist aasta jooksul andnud etendusi paljudele särasilmsetele lastele ja peredele. Meil on seitse erinevat piibliteemalist etendust. Me armastame Jumalat ning tahame sõnumit Temast nende etenduste kaudu paljude vaatajateni viia.

Suur tänu!

Oleme saanud toetajate abiga osta nukuteatrile bussi, mida väga vajasime selleks, et kõik meie rekvisiidid ja näitlejad etendustele kohale toimetada. 

Bussi ostmisele pani oma õla alla 100 abilist, kellede seas oli ka mitmeid kogudusi. Suur-suur tänu kõigile, kes nii palvete kui finantsidega appi tulid. Ja tänu Jumalale, kes vastas imeliselt palvetele ning on oma õnnistava käega üle selle teenimistöö.

Kõigi toetajate vahel loosisime välja ühe etenduse.

Loosiõnn naeratas Tallinna Korea koguduse osadusgrupile. 🙂

Soovime etendustega jõuda iga kutsujani

Soovime, et kulutused meie kutsujatele poleks liiga kõrged ning saaksime etendustega jõuda veel paljude lasteni Eestimaal.

Selleks saad sina anda oma panuse ja toetada jätkuvalt meie tööd.


Ootame sinu annetusi Eesti Lastemisjoni kontole nr EE302200001120083485 (Swedbank) selgitus “Toetus nukuteatrile“.


Toeta meie tööd

Kõik lastetundide lehel olevad ideed on tasuta allalaetavad.

Samas nõuab sellise töö tegemine tegijatelt aega ning on seotud mitmete kulutustega.

Kui sa oled siit leidnud midagi, mis on sinu kaudu lastele õnnistuseks olnud ja leiad, et selline töö peaks jätkuma, on sul võimalus selle töö toetuseks oma panus anda.

Eesti Lastemisjon MTÜ
A/a: EE302200001120083485, Swedbank

Nukuteater

There are no events.